Vet. softvér, chat, email, SMS. Ktoré aplikácie sú najlepšie a zadarmo?

Prehľadne zatriedené vyšetrenia, prílohy, účty a ďalšie dokumenty už v modernej veterinárnej ambulancii nemôžu byť v papierovej forme. Jednak je to finančne nákladné, prácne, ale aj časovo neefektívne. Ktoré aplikácie sú pre veterinárnu prax vyhovujúce, potrebné respektíve nevyhnutné?

Aplikácie

Záleží na veľkosti pracoviska.

Kým samostatný lekár s malou praxou si vystačí s evidenciou vyšetrení, kategorizáciou príloh a tvorením účtov, tak veľké kliniky, aby zvládli manažment potrebujú, kalendár, úlohy, komunikátor a iné služby. Ktoré aplikácie ich poskytujú a ktoré sú za výhodnú cenu, prípadne zadarmo?

Dá sa to aj zadarmo.

Dnes nie je problém používať veľké množstvo aplikácii a ich služby bezplatne. Email od Gmailu, kalendár od Hotmailu a komunikátor od Skypu. Všetky sú zadarmo, ale manažment už jednoduchý nie je. Ak príde na kliniku nový zamestnanec, treba mu povoliť do všetkých služieb vstup a netreba zabudnúť bývalému zamestnancovi tento vstup ukončiť.

Integrita aplikácii prináša úsporu času a prehľadnosť.

Správa klientov a pacientov, vyšetrenia, kategorizácia príloh, cenník, vystavovanie účtov, kalendár, vedenie služieb, komunikátor, úlohy, rozposielanie SMS upozornení, prehľady, vedenie skladu a správa užívateľských účtov by mali byť súčasťou čo najmenšieho počtu aplikácii, najlepšie iba jednej. Toto všetko Vám môže poskytnúť veterinárny softvér, ktorý je vytvorený pre modernú veterinárnu prax.

Koľko zaplatiť, aby to nebolo veľa?

V dnešnej dobe platiť vopred a hlavne na celý rok už nie je správne. Tak ako za telefón, tak aj za veterinárny softvér je rozumné platiť až po využití služby. Ak nie ste spokojný/á jednoducho nezaplatíte, respektíve môžete požadovať nápravu. Ak k tomu dostanete bonus, napríklad 20 SMS na upozornenia pre Vašich klientov každý mesiac zadarmo, potom v prepočte 50 centov na deň za užívateľa určite nie je veľa.


Nájdite si čas a spravte si prehľad ako by ste mohli lepšie využiť čas, priniesť niečo nové pre Vašich klientov a možno aj niečo ušetriť, ak si zostavíte ten správny výber aplikácií. Poskytovatelia veterinárnych softvérov Vám s tým radi pomôžu.

Páčil sa Vám článok, alebo používate veclis?
Pridajte sa k nám. Ďakujeme
Podmienky používania | Ochrana súkromia
© 2022 BISI plus, s.r.o. | Ochranné známky patria ich príslušným vlastníkom